Bureau

Het NIAZ-bureau voert werkzaamheden uit met betrekking tot accreditaties. Dat gaat onder meer om het ondersteunen van zorginstellingen die in voorbereiding zijn op een accreditatie, het begeleiden van auditoren en instellingen tijdens het accreditatietraject, het opleiden van aspirant-auditoren en het ontwikkelen van het normenmateriaal. Ook voert het NIAZ-bureau projecten uit ten behoeve van de afstemming met andere toetsingssystemen.

Zie ook: Missie, visie, waarden van het NIAZ

Medewerkers

Mevr. Ellen Joan van Vliet
Bestuurder
vanvliet@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Rennie Vellinga
Directiesecretaresse
vellinga@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Paulien Kiezebrink
Secretaresse
kiezebrink@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Lous Versluis
Secretaresse
versluis@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Shama Saltani
Receptioniste
receptie@niaz.nl
030 - 2330 380

.

Mevr. Cathy Bressers
Senior adviseur
bressers@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Iny DeWymmer*
Senior adviseur
dewymmer@niaz.nl
030 - 2330 380

* op basis van juridische zelfstandigheid

Dhr. Freek van der Heijden
Senior adviseur
vanderheijden@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Ria van Mierlo
Senior adviseur
vanmierlo@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Tilly Postelmans
Senior adviseur
postelmans@niaz.nl
030 - 2330 380

.

Dhr. Wim Pustjens
Senior adviseur
pustjens@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Jorien Soethout
Senior adviseur
soethout@niaz.nl
030 - 2330 380

Dhr. Geert Teerling
Senior adviseur
teerling@niaz.nl
030 - 2330 380

Mevr. Janny Tuijnder
Senior adviseur
tuijnder@niaz.nl
030 - 2330 380

Dhr. Christophe Maes*
Senior adviseur
maes@niaz.nl
030 - 2330 380

* op basis van juridische zelfstandigheid

.

Mevr. Patricia Lahana
Senior adviseur 
lahana@niaz.nl 
030 - 2330380

Mevr. Michèle Pecqueux*
Senior adviseur
pecqueux@niaz.nl
030 - 2330380

* op basis van juridische zelfstandigheid

Mevr. Inge Nierop
Stafmedewerker
nierop@niaz.nl 
030 - 2330380

.

Inloggen

Terug naar inloggen